Hakkımızda

Biz Kimiz;

  • 17/12/2020 yılında Eyüp’te bir klinik olarak başlayan serüvenimiz, siz değerli hasta sahiplerimize ve sevgili minik dostlarımıza 24 saat hizmet vererek devam etmektedir. Her zaman gelişen, değişken ve üretken olarak hizmet veriyor, bölgemizde birçok noktada öncü bir klinik olmayı hedefliyoruz. Donanım ve ekipman olarak hep birkaç adım önde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hekimlerimizin sevgi ve merhamet dolu olması önceliğimizdir.
  • Minik dostlarımız, ailemize katılan ve sevgimizi tüm içtenliğimizle verdiğimiz en yakın arkadaşlarımızdır. Biz size minik dostlarımızın en az insanlar kadar iyi bir muamele ile sağlıklarına kavuşmalarını sağlıyoruz. Sloganımızda da yer aldığı üzere minik dostlarımızı sevgi ve merhamet ile kucaklıyor, onların bir eşya değil ailemizin bir ferdi olarak görüyoruz.
  • Hızla gelişen teknolojiyi takip ederek minik dostlarımız için son derece modern cihazlar kullanıyoruz.

  • Veteriner hekimleriniz olarak minik dostlarınızı unutmuyor, hasta takip sistemimiz ile her daim sağlıklarını kontrol altında tutuyoruz. Kliniğimize adım attığınız andan itibaren bizden almış olduğunuz tüm hizmetleri takip ediyoruz. Bu sayede minik dostumuzun sağlığını güvence altına almış oluyoruz. Minik dostumuzun tükettiği ürünleri, yapılan aşıları, aldığınız her şeyi biliyor ve siz unutsanız da biz asla unutmuyoruz.
  • Şeffaflık ilkesine sonuna kadar bağlıyız. Bu sebeple minik dostumuza bir işlem uygulamadan önce siz değerli hasta sahiplerimize yapılacak olan işlemi veya ilacı mililitresine kadar sizlere veriyoruz. Kendimize sonuna kadar güveniyoruz. Muayene veya tedavisine başlanan minik dostumuzun kliniğimizde yapılan kan tahlilleri, röntgen görüntülerini, ultrasonografi veya endoskopi gibi görüntülemelerini sizlerde uygulamamız vasıtası ile görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamamızı indirip size tahsis edilen kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmak.

  • Sağlık durumu kritik olan minik dostlarımız için yoğun bakım servisimizde dikkatle ve yoğun ilgi ile sağlıklarına kavuşmaları için tüm imkanları seferber ederek çalışıyoruz. Yoğun bakım servisimizde teknolojinin son imkanları kullanılmakta. Ayrıca servisimizdeki tüm yatar hasta ve yoğun bakım üniteleri 7/24 kamera ile izlenmekte ve kayıt edilmekte.
  • Eğer minik dostumuza değer veriyor ve tüm takiplerini yapacak, onu ailenizin bir ferdi gibi görecek bir yer arıyorsanız şuanda doğru yerdesiniz.
  • Vizyonumuz, teknolojinin ve sevginin gücü ile minik dostlarımızı iyi edebilmektir. Biz ilaçlar kadar şefkatin ve merhametin de iyileşme üzerinde etkisi olduğuna inanıyor ve tüm minik dostlarımıza aynı hassasiyeti gösteriyoruz.
  • Misyonumuz, minik dostlarımızın bir nesne değil can olduğunu bilerek ve işimizi severek yaparak minik dostlarımızı sağlığına kavuşturmaktır.
  • Bizler minik dostumuzun ailesi olmak için veya var olan minik dostunuzu güvenle teslim edebilmeniz için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Misyonumuz, minik dostlarımızın bir nesne değil can olduğunu bilerek ve işimizi severek yaparak minik dostlarımızı sağlığına kavuşturmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, teknolojinin ve sevginin gücü ile minik dostlarımızı iyi edebilmektir. Biz ilaçlar kadar şefkatin ve merhametin de iyileşme üzerinde etkisi olduğuna inanıyor ve tüm minik dostlarımıza aynı hassasiyeti gösteriyoruz.

Bize Ulaşın

Telefon: 0(212) 909 89 10

Whatsapp: 0212 909 89 10

İnstagram: patilojiveteriner

Adres: Güzeltepe, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:1, 34050 Eyüpsultan/İstanbul